Запрошуємо на інтернет-конференцію

Міністерство освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Київський національний університет культури і мистецтв, Київський університет культури, Національна Всеукраїнська музична спілка, Рада молодих вчених КНУКіМ, Факультет музичного мистецтва КНУКіМ ЗАПРОШУЮТЬ! Шановні колеги, запрошуємо до участі у науково-практичній інтернет-конференції "СОЛОМІЯ КРУШЕЛЬНИЦЬКА – КОРОЛЕВА СВІТОВОЇ ОПЕРНОЇ СЦЕНИ (до 150-річчя з дня народження)". Форма проведення конференції: дистанційна (платформа Zoom, Ідентифікатор конференції: 787 545 8477, Код доступу: 5DcFRY). Дата та час: 19 жовтня 2022 р. 15.00. Робочі мови: українська, англійська. Організаційний внесок: відсутній. За результатами конференції буде видано: електронні сертифікати та електронну збірку матеріалів із розміщенням на офіційному сайті факультету музичного мистецтва КНУКіМ (плата за публікацію матеріалів та сертифікат не стягується).

Соломія Крушельницька

Мета проведення заходу: привернення уваги до історії української культури, зокрема: значення постаті С. Крушельницької у світовому оперно-вокальному мистецтві, вивчення стильового, творчого та джерелознавчого аспектів творчості видатної співачки, дослідження стану та перспектив науковопрактичних досліджень мистецької спадщини С. Крушельницької на сучасному етапі. Основні питання, що пропонуються для обговорення: Соломія Крушельницька - унікальне явище оперної культури межі ХІХ–ХХ століть; музично-педагогічна діяльність С. Крушельницької; музично-виконавська спадщина С. Крушельницької; вшанування С. Крушельницької в сучасній Україні; теоретичні та історико-культурологічні аспекти музичного мистецтва.

Соломія Крушельницька

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ? Надіслати до 10 жовтня 2022 р. на адресу Оргкомітету: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тези, оформлені відповідно до вимог. Вимоги до матеріалівФормат тексту: Microsoft Word (*.doc, *.docx); Орієнтація: книжкова; Нумерація сторінок: відсутня; Поля (верхнє, нижнє, ліве, праве): 2 см; Шрифт: Times New Roman, розмір (кегль) – 14; Міжрядковий інтервал: 1,5 рядка; Об’єм тез: до 7 сторінок; Оформлення матеріалів: назва; ПІБ автора повністю; вчений ступінь, звання, посада (за наявності); місце роботи (навчання); ORCID (за наявності); електронна адреса; текст тез (кегль 14, інтервал – 1,5, абзац (відступ) – 1,25 см, вирівнювання по ширині). Структура тексту: основний текст (на початку тексту - актуальність та мета); висновки; література оформлюється за ДСТУ 8302:2015.