Засідання кафедри музичного мистецтва

На факультеті музичного мистецтва КНУКіМ відбулося крайнє, фінальне у цьому навчальному році онлайн-засідання кафедри музичного мистецтва. Усі присутні на засіданні підбили підсумки навчального року, що розпочався у непростих умовах короновірусного карантину, а закінчився у ще більш не простих умовах воєнних дій на території України.

онлайн-засідання кафедри музичного мистецтва

До усіх присутніх на засіданні звернулися: завідувач кафедри музичного мистецтва КНУКіМ – заслужена артистка України доцент Наталія Кречко; заступники декана ФММ КНУКіМ – з наукової роботи – кандидат мистецтвознавства доцент Вероніка Дорофєєва; з навчальної роботи – кандидат історичних наук доцент Валентина Сінельнікова; перший заступник декана доцент Тетяна Пістунова. Усі присутні на засіданні також заслухали звіт роботи студентського декана ФММ Катерини Кердан. Нам є чим пишатися у цьому навчальному році: ми маємо викладачів і студентів кафедри – стипендіатів Президента України на 2022 рік; понад 40 перемог та міжнародних і всеукраїнських фестивалях і конкурсах; активний сплеск студентської науки; наукові доробки наших викладачів численно представлені у наукометричних базах Scopus, WOS; ми маємо численну кількість проєктів, здійснених у співпраці з нашими міжнародними партнерами; триває активна співпраця з Радою роботодавців ФММ КНУКіМ; активно працюють сайт нашого факультету і надзвичайно насичений ютуб-канал ФММ КНУКіМ. Про це та інше, а також про план подальших дій йшла дискусія на нашому засіданні. Вітаємо усіх – і студентів, і викладачів, - із завершенням навчального року! Нових усім наукових і освітянських здобутків!

онлайн-засідання кафедри музичного мистецтва