Життєві поради від Михайла Поплавського

Друзі, сьогодні для вас поради від Батька усіх студентів КНУКіМ Михайла Михайловича Поплавського. Пряма мова зі сторінки Михайла Михйаловича у Фейсбуці: «Роби те, що вмієш робити краще за інших! Цей принцип я давно зробив своїм девізом. Якщо бажаєте стати успішним, раджу взяти до уваги. Коли визначитесь, що робить вас щасливими і якою дорогою йти, зрозумійте: обравши, виконуйте свою роботу якомога краще!»

Михайло Поплавський

Михайло Михайлович радить: «Зрозумій, чого ти хочеш! З дитинства я брав до уваги: потрібно шукати справу свого життя. Мені подобається організовувати процес, і я намагаюся робити це максимально ефективно. Від самого початку успіх Університету культури для мене – головна мета. Радію кожному дню моєї роботи та щоразу із великим задоволенням заходжу в університет!» І головне: «Шлях до успіху – перестати багато говорити і почати робити! Мисліть завжди позитивно і шукайте в собі сили для подолання всіх перешкод!»

Михайло Поплавський