Гончарук Олена Миколаївна

Гончарук Олена Миколаївна

Українська співачка, заслужена артистка України, доцент.

InstagramFacebooke-mailORCIDGoogle ScholarScopus IDWeb of Science

Українська оперна та камерна співачка, заслужена артистка України (2018), доцент (2021), володарка титулу "Жінка року"(2015), Посол Миру (2015), лауреат премії ім. Дмитра Луценка (2013), перша оперна співачка, яка представляла Україну в Палестині (2016), лауреат, а також член і голова журі багатьох міжнародних конкурсів. Закінчила Киівський державний університет культури і мистецтв (диригент хору (академічного), клас проф. М.П. Гринишина) (1995), Національну музичну академію України ім. П.І. Чайковського (оперна та камерна співачка, клас доц. І.С. Колодуб та доц. З.Ю. Ліхтман) (1998). Протягом 10 років (2004-2014) - солістка Національної опери України, художній керівник хору для літніх людей "Осіннє золото" (2013-2015), завідувач кафедри вокалу Київської дитячої Академії мистецтв (2013-2015). Крім оперних партій виконує багато концертних арій, романсів, пісень українських та зарубіжних композиторів, а також українські народні пісні та неокласику. Вона є бажаною гостею багатьох концертних майданчиків України та Європи, а також різноманітних радіо- і телепередач (на ТК "Перший Національний", Інтер, СТБ, ICTV, Новий Канал, Україна та ін.). Статті про Олену Гончарук можна знайти на сторінках багатьох українських видань ("Cosmolady", Viva!, "Тиждень і люди"(Чикаго), "Диетика" та ін.).

Виступає на кращих сценах Бельгії , Німеччини , Нідерландів та інших країн. Брала участь у грандіозному міжнародному проекті "Кармен", який проходив у країнах Бенілюксу. Співпрацює з кращими режисерами та диригентами Європи. З-поміж інших співаків вирізняється своєю надактивною життєвою та громадською позиціями.

Має понад 20-річний стаж викладання естрадного та академічного вокалу. Її учні є лауреатами всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів, беруть участь у різних проектах ("Голос країни" , "Нова хвиля" , "Х- фактор" , "Караоке на Майдані" та ін.) Член журі Міжнародного вокального конкурсу "Золота сніжинка" (Чорногорія, 2018 р.), Міжнародного фестивалю-конкурсу "Україна єднає світ" (2017 р. - м. Київ), Всеукраїнського фестивалю-конкурсу талантів "Гармонія душі" (2018 р., 2019 р. - м. Київ), Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Феєрія зірок" (2019 р. - м.Київ), Міжнародного фестивалю-конкурсу "Україна єднає світ" (2021 р. - м. Скадовськ).

Викладає фах (сольний спів), постановку голосу, сольний спів та інші фахові дисципліни.