Факультет музичного мистецтва

​​​​

ДЖАЗ-БЕНД КНУКіМ

JAZZ – BAND КНУКіМ – навчальний колектив секції «музичне мистецтво естради» кафедри джазу та естрадного співу факультету музичного мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв. Художній керівник і головний диригент – відомий український джазовий музикант, президент спілки музикантів оркестру «Либідь», доцент Григорій Постой. Значний внесок у підготовку студентів – учасників джазового оркестру вносять викладачі Ігор Чернов (клас саксофона), Ігор Закус (клас бас-гитари), Тетяна Пістунова (клас фортепіано).

Колектив створений на початку 2000-х рр. Головна мета оркестру – це поширення на Україні вітчизняної та світової джазової музичної культури. JAZZ – BAND КНУКіМ є базою для набуття студентами досвіду колективного музикування, умінь організації та управління творчим колективом, проходження диригентської та навчальної практики, апробації творчих робіт з інструментування, здобуття кваліфікації «артист оркестру естрадних інструментів» та «диригент оркестру естрадних інструментів».

У репертуарі колективу – твори української та світової класики, джазові стандарти, а також музика сучасних композиторів. Колектив є бажаним гостем на творчих заходах КНУКіМ та мистецьких майданах м. Києва і України. Колектив активно співпрацює з Київським джазовим клубом, гастролює, пропагує класичну джазову музику, твори сучасних композиторів, джазові обробки українських народних пісень. Одним із цікавих творчих проектів JAZZ–BANDу стала участь у Днях української культури в Нідерландах (2011) в рамках підписання договору про дружбу та співпрацю між Печерським районом м. Києва та м. Хоф Ван Твенте. Колектив – Лауреат І премії джазового фестивалю – конкурсу «Джаз-дебют» (Київ, 2012), учасник кількох творчих проектів співпраці музикантів КНУКіМ з академією мистецтв м. Гоор (Нідерланди) (2013).

2014-й рік приніс колективу кілька цікавих творчих проектів: сольні концерти «Весь світ – джаз» у малій залі Національного палацу мистецтв «Україна» і концертній залі оперної студії НМАУ ім. П. Чайковського (квітень 2014), а також участь у двох яскравих джазових фестах – Міжнародному фестивалі молодіжних біг-бендів «Flora-JAZZ-2014» у м. Вільнюс (Литва, травень 2014) і XYII-му Міжнародному фестивалі джазового мистецтва «ПАП-ДЖАЗ-ФЕСТ» у м. Ужгород (грудень 2014).

2015-й рік: низка концертів циклів «Авто-мото-джаз» у співпраці із Київським міським автомотоклубом (березень 2015) і «JAZZ під зірками» у співпраці із Київським планетарієм (квітень, вересень 2015), а також «BESAME MUCHO: історія одного поцілунку» у співпраці із факультетом режисури естради і масових свят КНУКіМ (березень 2015). У червні 2015 в рамках українсько-польської програми молодіжного обміну «Warsztaty Jazzowe» («Майстерня джазу») джаз-бенд КНУКіМ гастролював у польському місті Бржожов (Brzozow) і взяв участь у майстер-класах джазової музики.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач
Консультує: Дорофєєва Вероніка Юріївна, тел. (068) 776-07-08

✔  керівник народного хору, диригент, артист хору, соліст-вокаліст, викладач
Консультує: Скопцова Олена Михайлівна, тел. (067) 920-65-74

✔  керівник фольклорного ансамблю, артист ансамблю, викладач
Консультує:
Сінельнікова Валентина Володимирівна, тел. (098) 398-20-30

✔  керівник академічного хору, диригент, артист хору, соліст-вокаліст, викладач​
Консультує: Кречко Наталія Михайлівна, тел. (067) 279-73-74