​​​​

Самобутній «Гарнограй»

Український ансамбль «Гарнограй» виборов почесне звання лауреата ІІІ Міжнародного конкурсу інструментальних ансамблів ім. Д. Бортнянського.

«Гарнограй» – це самобутній молодий колектив виконавців, який успішно поєдную зрілу професійну майстерність виконання з молодим та запальним ентузіазмом. Створений у 2012 р. на базі Київського національного університету культури і мистецтв ансамбль «Гарнограй» вже встиг зарекомендувати себе на місцевих концертних майданчиках і сподобатися шанувальникам народного мистецтва. Завдяки творчій ініціативі та професійної майстерності художнього керівника ансамблю, лауреата міжнародних конкурсів Сергія Дідка цього ж року колектив виборов почесне звання лауреата ІІІ Міжнародного конкурсу інструментальних ансамблів ім. Д. Бортнянського.

Яскравий репертуар ансамблю охоплює твори як фундаторів української інструментальної музики В. Попадюка, В. Дутчака, Д. Попічука та ін., так і сучасних аранжувальників В. Гекера, М. Голючека, С. Дідка. Колектив щиро відгукується на експерименти молодих композиторів та із задоволенням пропонує свої послуги для пошуків нових форм в галузі народного мистецтва.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач