​​​​

Майстер-клас Ігоря Перевертнюка

Студенти Кафедри фольклору, народнопісенного і хорового мистецтва КНУКіМ побували на майстер-класі, присвяченому створенню традиційного українського одягу, який проводив випускник-фольклорист нашого мистецького вишу, молодий, але вже відомий далеко за межами України етномузиколог – збирач автентичного українського вбрання Ігор Перевертнюк.

Студентам і викладачам секції музичного фольклору Ігор продемонстрував частину своєї власної колекції автентичних костюмів із різних куточків України. Допомогти йому в цьому  радо погодилася студентка ІІ курсу Ірина Гудзь.  Усі присутні з величезним захопленням слухали гостя та спостерігали, як майстерно він вправляється з одягом, знає найважливіші деталі про створення та призначення кожного зразка колекції.

Найбільше всіх зацікавили  головні убори, які носили українки у сиву давнину.  Ігор розказав та показав, як їх одягали  жінки та дівчата в різних областях України. Ірина Гудзь в усіх головних уборах була просто красунею!

Під час майстер-класу кожен бажаючий міг поставити Ігорю запитання й отримати змістовну відповідь. Загалом зустріч проходила у дружній і комфортній  атмосфері, оскільки  гість лише минулого року закінчив наш університет і багато хто знайомий із ним особисто. Окрім студентів і викладачів КНУКіМ на цьому майстер-класі були та  із зацікавленістю слухали гостя студенти з НУ ім. Т. Шевченка і НПУ ім. М. Драгоманова – вони дізналися про цю зустріч з об’яв у соцмережах.

Закінчився захід спільним фото Ігоря зі студентами та викладачами. Подякувавши за зустріч, успішний випускник КНУКіМ пообіцяв, що це не останній його майстер-клас у рідному університеті. А поки що Ігор зі своєю колекцією помандрує до США, куди його вже вдруге запрошує українська громада Нью-Йорка.

Катерина Джус, студентка І курсу ФММ, група ТФ-33

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач