Факультет музичного мистецтва

​​​​

Музичний майстер-клас від професора Кембриджу Пола Генрі

21 жовтня 2013 року учасники Академічного хору «ANIMA» Факультету музичного мистецтва КНУКіМ мали можливість долучитися до надбань світової музичної культури – з майстер-класом до них завітав випускник, а нині професор Кембриджського університету (Великобританія), музикант, популяризатор Британського музичного мистецтва та музики західноєвропейського барокко Пол Генрі.

 

Кембриджський університет, заснований у 1209 році, сьогодні входить до п’ятірки найстаріших і найпрестижніших вишів світу (випускниками Кембриджу є 83 нобелівських лауреати).

Поважний гість з Англії завітав на зустріч зі студентами Факультету музичного мистецтва КНУКіМ на особисте запрошення завідувача Кафедри академічного хорового мистецтва, заслуженої артистки України Наталії Кречко з метою налагодження творчої співпраці з академічним хором «ANIMA» КНУКіМ і його участі в спільному україно-англійському музичному проекті – оперно-концертній виставі на музику західноєвропейських композиторів доби барокко.

Пол Генрі відвідав репетицію хорового класу, яку проводила художній керівник хору «ANIMA» Наталія Кречко, після якої довго та емоційно спілкувався з учасниками хору і його диригентами. Розповідав про старовинну музику Великобританії, композиторів доби барокко та інтерпретацію їх творів сучасними виконавцями, а також про Кембридж і систему музичної освіти в цьому закладі, де студенти не просто навчаються музиці, а є безпосередніми учасниками і творцями різноманітних музичних проектів.

«Щире бажання творчості і зацікавило мене у вашому колективі», – сказав гість з Англії, звертаючись до хору «ANIMA». Як з’ясувалося, Пол бачив кілька концертів з участю нашого студентського колективу і був захоплений майстерністю КНУКіМівських музикантів. «Ви експериментуєте з різними музичними стилями, не боїтеся нового і не забуваєте про класику. Це риса сталого професійного колективу!» – наголосив Пол Генрі.

У планах британського гостя – кілька спільних музичних проектів з академічним хором «ANIMA» КНУКіМ і його керівником – Наталією Кречко, як диригентом хорових вистав з участю музикантів України та Англії.

Зустріч студентів Київського національного університету культури і мистецтв із професором Кембриджського університету Полом Генрі завершилася загальним фото та оваціями. Чекаємо на подальшу співпрацю і практичне втілення творчих задумів!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач
Консультує: Дорофєєва Вероніка Юріївна, тел. (068) 776-07-08

✔  керівник народного хору, диригент, артист хору, соліст-вокаліст, викладач
Консультує: Скопцова Олена Михайлівна, тел. (067) 920-65-74

✔  керівник фольклорного ансамблю, артист ансамблю, викладач
Консультує:
Сінельнікова Валентина Володимирівна, тел. (098) 398-20-30

✔  керівник академічного хору, диригент, артист хору, соліст-вокаліст, викладач​
Консультує: Кречко Наталія Михайлівна, тел. (067) 279-73-74