​​​​

Нові перемоги музикантів КНУКіМ

В столиці Італії – старовинному місті Римі – наприкінці листопада 2013 року відбувся Міжнародний фестиваль – конкурс Chorus inside international. Наш університет на цьому престижному вокальному конкурсі представляла студентка ІУ курсу кафедри академічного хорового мистецтва ФММ Яна Прохоренко.

Участь у конкурсі взяли молоді співаки з Італії, Росії, Фінляндії, Іспанії, України. Наша Яна достойно представила Україну і наш університет на поважному вокальному змаганні. Виконавши романс О. Білаша «Журавка» і арію Джильди з опери «Ріголетто» Дж. Верді, Яна стала володарем другої премії і срібного диплому в категорії «академічний вокал».

А ще окрім конкурсних змагань наша студентка змогла насолодитися краєвидами Італії і екскурсіями неповторними історичними об’єктами Риму!

Наголошуємо також, що подорож Яни Прохоренко на конкурс в Італію здійснювалася за сприяння ректора КНУКіМ професора Михайла Поплавського, декана ФММ професора Петра Богоноса і завідувача кафедри академічного хорового мистецтва ФММ професора Наталії Кречко, за що переможниця висловлює їм свою щиру подяку! А ми бажаємо Яні нових творчих перемог !

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач