Факультет музичного мистецтва

​​​​

«Шпилясті кобзарі» підкорили різдвяну Європу

Справжнє бандурне шоу в Anton Fingerle Bildungszentrum (м. Мюнхен) влаштували випускники Кафедри бандури і кобзарського мистецтва Факультету музичного мистецтва КНУКіМ Юрко Миронець, Сергій Потієнко, Володимир Вікарчук і Данило Носко – «Шпилясті кобзарі».

До Німеччини артисти завітали на творчу зустріч зі студентською громадою Українського вільного університету м. Мюнхена і представниками української діаспори. Двогодинний концерт відбувся за сприяння Баварської Державної канцелярії, Ради іноземців та під патронатом Генерального консульства України в Мюнхені.

Глядачі змогли насолодитися неперевершеними барвами українського музичного мистецтва. Зі сцени звучали як народні пісні, так і сучасні світові хіти, кавер-версії та попурі, інструментальна музика і клубні композиції. На завершення вечора і артисти, і глядачі виконали гімн України.

«Шпилясті» виступали і просто неба для всіх жителів міста. А саме на різдвяному ярмарку (Weihnachtsmarkt), що на Münchner freiheit str.. Такі ярмарки проводяться щороку, традиційно впродовж Різдва та Нового року в центрі та на околицях Мюнхена.

Спеціально для «Шпилястих» українською громадою міста була підготовлена змістовна культурно-екскурсійна програма: музиканти із задоволенням побували на Марієнплатці та Карлсплатці, відвідали Мюнхенський Олімпійський комплекс і музей BMW, музичні магазини та торгові центри, ратуші, старовинні церкви і костьоли.

Також бандуристи подорожували містом Фюссен, що поблизу кордону з Австрією. Неподалік міста знаходяться два відомих баварських замки Нойшванштайн і Хоеншвангау. Одним із цих замків – Нойшванштайном (нім. Schloß Neuschwanstein) – романтичним замком баварського короля Людвіга II у південно-західній Баварії, спеціально для «Шпилястих» була організована окрема екскурсія.

 

Тиждень у Баварії пролетів непомітно, «Шпилясті кобзарі» щиро вдячні товариству Україна-Мюнхен та особисто Ірені Бобин за запрошення, «Рідній школі» за теплий прийом, активу української діаспори у Мюнхені – за цікаві і змістовні екскурсії.

«Шпилясті кобзарі» – креативний секстет молодих хлопців-бандуристів під керівництвом переможця талант-шоу, бандуриста Ярослава Джуся, випускники Кафедри бандури і кобзарського мистецтва Факультету музичного мистецтва КНУКіМ Юрко Миронець, Сергій Потієнко, Володимир Вікарчук і Данило Носко. Гурт виконує українські народні та авторські пісні, інструментальні твори й українське ретро по-новому – у стилі «музичний шарж». Усі учасники неповторні та оригінальні, починаючи від кольору волосся, зовнішності і закінчуючи тембром голосу, рисами характеру. До того ж учасники гурту належать до певних молодіжних субкультур і віддають перевагу абсолютно відмінним стилям музики. Але всіх їх, таких на перший погляд різних, об’єднує любов до української мови, пісні та рідної землі. Отже, «Шпилясті» – це нові обличчя традиційного українського мистецтва, новий погляд на старовинний народний інструмент і, звісно, справжнє бандурне шоу!

 

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач
Консультує: Дорофєєва Вероніка Юріївна, тел. (068) 776-07-08

✔  керівник народного хору, диригент, артист хору, соліст-вокаліст, викладач
Консультує: Скопцова Олена Михайлівна, тел. (067) 920-65-74

✔  керівник фольклорного ансамблю, артист ансамблю, викладач
Консультує:
Сінельнікова Валентина Володимирівна, тел. (098) 398-20-30

✔  керівник академічного хору, диригент, артист хору, соліст-вокаліст, викладач​
Консультує: Кречко Наталія Михайлівна, тел. (067) 279-73-74