​​​​

«Модерн-бас» від Ігоря Закуса

На Факультеті музичного мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв у рамках проекту «Мистецькі зустрічі» відбувся надзвичайно цікавий майстер-клас – «Модерн-бас». До участі долучилися не лише вихованці факультету і студенти інших мистецьких вишів столиці, але й українські джазові музиканти і продюсери. Провів майстер-клас відомий український бас-гітарист, композитор, викладач, автор і продюсер концертного проекту «Jazz Kolo» та музичного телепроекту «Ad Libitum» – Ігор Закус.

Стилі, в яких працює Ігор – Jazz, funk, fusion, рор. «Універсальний Ігор Закус грає в діапазоні від «Віа-Гри» до Маркуса Міллера», – так охарактеризував майстерність музиканта один із критиків.

Родзинкою майстер-класу стала участь студентів і випускників класу бас-гітари І. Закуса – Ганни Лобкової, Олексія Нестеренка та Ірини Слободянюк. Разом із знаним майстром бас-гітари вони ансамблювали, грали соло та імпровізували в різних стилях джазової музики.

Свій майстер-клас п. Ігор побудував у формі діалогу. «Головне – розуміння ідеї музичного твору. Якщо мозок не дає ідейного імпульсу музичному апарату – виконання твору не відбудеться, – навчав початківців відомий музикант. – Емоційність – головна ознака професійного підходу до виконання музики. Не буде емоційності – не передасте й виразність того чи іншого твору. Тому потрібно кожну композицію пропускати не лише через мозок, але й через серце. І не бійтеся імпровізувати, бо імпровізація – це життя музики», – ці слова Ігоря Мироновича сподобалися всім глядачам.

Під час майстер-класу музикант не лише навчав тонкощам сценічного втілення музичних творів, але й знайомив із новими електронними інструментами, приладами і можливостями їх використання, що стало несподіванкою і навіть викликало дискусію із приводу переваги живого музикування і виконання за допомогою електроніки.

До речі, проект Факультету музичного мистецтва КНУКіМ «Мистецькі зустрічі» триває впродовж кількох років, а координатором і натхненником його є заступник декана ФММ доцент Тетяна Пістунова. Наступний майстер-клас у рамках проекту проведе відомий український саксофоніст Ігор Чернов 4 квітня 2014 року. Слідкуйте за анонсами!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач