​​​​

Наші на Сицилії !

Нещодавно ансамбль «Гарнограй!» Київського національного університету культури і мистецтв (художній керівник – старший викладач Кафедри джазу та естрадного співу Факультету музичного мистецтва Сергій Дідок) повернувся з XIV Міжнародного фестивалю «I Bambini del Mondo», який проходив у Агрідженто на острові Сицилія. Разом із київським народним художнім колективом ансамблю танцю «Вітамінчики» вони гідно представили нашу країну, виборовши головний приз фестивалю.

У нелегкий для України час колектив з особливим патріотизмом і гордістю презентував програму національних танців для італійських глядачів та інших учасників фестивалю з багатьох країн Європи.

Упродовж тижня колектив мав 3-4 виступи в день, тож зібрав велику кількість шанувальників, адже кожен концерт супроводжувався бурхливими оплесками і словами подяки за «професіоналізм, нестримну молодість, завзяття та енергію».

Під час неймовірно цікавої подорожі, окрім участі у фестивальній і конкурсній програмі, студентам пощастило побачити останній день Венеціанського карнавалу, місце битви славних воїнів-гладіаторів у Колізеї та могутню велич собору Святого Петра у Римі, а також зануритися у води лікувальних купалень Будапешту. На зворотному шляху ансамбль підкорив вибагливих слухачів Відня.

На питання, що найбільше запам’яталося в подорожі, студенти відповідали – видатні місця, шалені емоції та спільна молитва за мир в Україні всіх учасників фестивалю в головному соборі міста.

Вітаємо переможців! Так тримати, «Гарнограю»!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач