​​​​

Форум бандурної творчості

Професор Кафедри бандури та кобзарського мистецтва КНУКіМ, заслужена артистка України Людмила Володимирівна Федорова-Коханська очолила журі XIX Всеукраїнського конкурсу виконавців на народних інструментах «Провесінь» у Кіровограді.

До складу фахового журі ввійшли також професори Національної музичної академії імені П.І. Чайковського Микола Білоконєв, Євгенія Черказова, Микола Михайленко, Людмила Федорова, Юрій Алексик і доцент Владислав Білоус.

Змагання пройшло під патронатом Факультету народних інструментів Національної музичної академії імені П.І. Чайковського, управління культури і туризму Кіровоградської облдержадміністрації, Кіровоградського обласного відділення Національного всеукраїнського музичного союзу.

Для музичної спільноти України конкурс став не просто успішним концертом, а справжнім форумом бандурної творчості. Більше 70-ти виконавців у чотирьох вікових категоріях демонстрували свої таланти, як справжні артисти великого народного мистецтва. Загалом у Всеукраїнському конкурсі взяли участь бандуристи з різних куточків нашої держави – Кіровограду, Луцька, Львова, Полтави, Вінниці, Тернополя, Миколаєва, Чернівців, Дніпропетровська, Черкас, Житомира, Чернігова, Хмельницького, Кривого Рогу, Чорнобаю, Дніпродзержинська, Запоріжжя, Херсону, Умані та Івано-Франківська.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач