​​​​

Міжнародна співпраця

Академічний хор «ANIMA» Київського національного університету культури і мистецтв взяв участь у міжнародному музичному проекті відомого музиканта та мистецтвознавця з Великобританії Пола Генрі. У рамках проекту за участі «ANIMA» і камерного оркестру відбулося прем’єрне виконання «Пасхальної ораторії» Й.-С. Баха. Диригентом концертного варіанту відомого твору був сам автор проекту – маестро Пол Генрі, який активно пропагує світом маловідому музику епохи Бароко та музику англійських композиторів. Концертна програма пройшла в Музеї книги та друкарства, розташованому на території Києво-Печерської Лаври.

Усі сольні партії ораторії виконували студенти і випускники минулих років Кафедри академічного хорового мистецтва КНУКіМ – випускники Олена Горяйнова і Сергій Борисенко, студент магістратури Дмитро Сьомкін, студенти ІV курсу Яна Прохоренко, Вероніка Кудравець і Андрій Морозан, а також студентка V курсу Анастасія Чикалова.

Важливо відмітити, що творчий колектив Національного університету культури і мистецтв став окрасою концерту, вкотре довівши свою майстерність і унікальні можливості музичного виконавства в різних жанрах і стилях – від класики до експериментальних проектів сучасних українських і закордонних композиторів. Щирі аплодисменти публіки й подяка творчого керівника проекту Пола Генрі стали тому підтвердженням.

Вітаємо академічний хор «ANIMA» КНУКіМ і його керівника – заслужену артистку України, професора Наталію Кречко із творчим успіхом.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач