​​​​

FLORA-JAZZ 2014

JAZZ-бенд КНУКіМ взяв участь у міжнародному фестивалі молодіжних бігбендів у Вільнюсі (Литва). Запрошення на участь у престижному музичному форумі наш колектив отримав від Вільнюського університету, який є багаторічним організатором традиційного музичного фесту. Приємно відзначити, що JAZZ-бенд КНУКіМ під керівництвом доцента кафедри джазу та естрадного співу Григорія Постоя став єдиним українським колективом, що був запрошений до Литви на цей фестиваль.

До організації поїздки, що відбулася за безпосередньої підтримки почесного ректора КНУКіМ професора Михайла Поплавського, долучився й старший викладач кафедри джазу та естрадного співу, відомий український джазмен і директор єдиної в Україні джазової школи Петро Полтарєв, який окрім документального супроводження поїздки здійснював ще й конферанс кожного виступу JAZZ-бенду КНУКіМ у Вільнюсі.

У фестивалі брали участь молодіжні бігбенди з Вільнюської консерваторії, Вільнюського університету та інших навчальних закладів столиці Литви, а також з Даугавпілсу й Клайпеди. Наш колектив взяв участь у концерті – відкритті і закритті фестивалю, а також дав два сольних концерти у відомому вільнюському джаз-клубі – «Tamsta-club» і Ботанічному саду вільнюського університету. Супроводжував усі виступи JAZZ-бенду КНУКіМ арт-директор фесту – викладач вільнюської консерваторії Еугеніус Ведескас: теплі й щирі слова – вітання й високу оцінку майстерності від литовського колеги в адресу нашого колективу було надзвичайно приємно слухати. Ну і, звичайно, кожен концерт в рамках фестивальної програми закінчувався імпровізованим джем-сейшном учасників різних молодіжних бігбендів, де музиканти КНУКіМ змогли проявити і продемонструвати усі свої творчі й імпровізаційні здібності. Постійними учасниками таких джемів були солісти JAZZ-бенду КНУКіМ Назар Вачевський (саксофон), Іван Глубіш (саксофон), Анна Макарочкіна (труба), Марія Сорокіна (ударні), Олексій Несторенко (бас-гітара), Олексій Харітонов (тромбон), Семен Челбарах (ударні).

Попри напрочуд насичену програму фесту студенти – музиканти КНУКіМ встигли прогулятися вуличками старовинного Вільнюсу, відвідати екскурсію історичним центром литовської столиці, зробити безліч фото і навіть влаштувати КНУКіМ-флеш-моб на галявині вільнюського парку.

Швидко промайнули фестивальні дні. JAZZ-бенд КНУКіМ вразив своєю майстерністю й імпровізаційністю не лише литовську публіку, але й відомих майстрів європейського джазового мистецтва, і з честю представили українське мистецтво за кордоном. Враження про Вільнюс і гостинну Литву досі вирують джазовими музикантами КНУКіМ, які надзвичайно вдячні керівництву факультету й університету за можливість участі у престижному міжнародному джазовому фестивалі !!!

Більше фото у галереї...

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач