​​​​

РОЗКРИЙ ВЛАСНИЙ ТАЛАНТ В УНІВЕРСИТЕТІ КУЛЬТУРИ!

Університет культури відновив офлайн-зустрічі, радо зустрівши амбітну молодь на Дні відкритих дверей! Вступники з різних куточків України, які мріють навчатись у топовому виші, мали змогу детальніше ознайомитись з обраними спеціальностями, умовами вступу, поспілкуватись із зірковими педагогами, довідатись про фахові перспективи, і звичайно, зарядитися шаленою творчою енергетикою. Цієї суботи вперше після суворих карантинних обмежень викладачі-консультанти зустрілись з абітурієнтами віч-на-віч, поінформувавши молодь щодо особливостей вступної кампанії 2021, проходження творчих конкурсів і специфіки майбутньої професії.

Університет культури – є одним із провідних закладів вищої освіти України та Європи, де зосереджені різноманітні творчі і бізнес-спеціальності. Молодь має широкий вибір професій, навчання за якими відбувається на 11 престижних факультетах. Виш співпрацює із провідними навчальними закладами та науковими установами країн ЄС: Польщі, Німеччини, Італії, Чехії, Литви, Латвії, Естонії, Угорщини, Франції та інших. Кількість зіркових викладачів просто приголомшує. Серед них: Остап Ступка, Ахтем Сеітаблаєв, Григорій Решетнік, Дмитро Ступка, Володимир Горянський, Раду Поклітару, Олександр Лещенко, Григорій Чапкіс, Тимур Мірошніченко, Алла Попова! Власними секретами успіху діляться з молоддю і зіркові знаменитості світового масштабу: Дан Балан, Стівен Болдвін, Міхаель Нобель, Томас Андерс, Грег Чапкіс.

Гордістю Університету культури є його зіркові випускники: Михайло Поплавський, Алан Бадоєв, Анна Сєдокова, Оля Полякова, Григорій Решетнік, Жанна Бадоєва, TAYANNA (Тетяна Решетняк), Наталія Жижченко («ONUKA»), Олександр Лещенко, LOBODA (Світлана Лобода), ALEKSEEV, ALYOSHA (Олена Кучер-Тополя), Вікторія Смеюха («НеАнгели»), Вадим Олійник, Регіна Тодоренко, Брати Борисенки, Дмитро Комаров, Наталія Бучинська, Гайтана (Гайтана-Лурдес Ессамі), Антоніна Матвієнко, Наталія Валевська, Ірина Білик, Наталія Могилевська, Міка Ньютон (Оксана Грицай), Катерина Бужинська, Віктор Павлік. Університет культури набирає потужних обертів та вражає вступників масштабом грандіозних вечірок, фестивалів, конкурсів, сповнених драйву та куражу! Щосуботи з 8.00 до 18.00 ми чекаємо на вас, дорогі наші абітурієнти, на дні відкритих дверей! Родина КНУКіМ – це ваше майбутнє!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач