​​​​

УКРАЇНА ПРОЙШЛА ДО ФІНАЛУ «ЄВРОБАЧЕННЯ-2021»!

Для тих, хто проспав, є крута новина: Україна знову у фіналі Євробачення! За результатами голосування українська група Go_A проходить у фінал «Євробачення-2021»! Європейські фанати шаленіють від нашої пісні! Гранд-фінал, в ході якого визначиться переможець «Євробачення - 2021», відбудеться в суботу, 22 травня.

У вівторок, 18 травня, в Роттердамі пройшов перший півфінал міжнародного пісенного конкурсу Євробачення 2021. У першому півфіналі виступили наступні країни: Литва, Словенія, Росія, Швеція, Австралія, Північна Македонія, Ірландія, Кіпр, Норвегія, Хорватія, Бельгія, Ізраїль, Румунія, Азербайджан, Україна і Мальта. Інтрига зберігалась, поки ведучі не оголосили дев‘ять з десяти фіналістів, які були відібрані у першому фіналі. Врешті-решт останньою в фінал увійшли представники України!

Нагадаємо, що у складі гурту Go_A вчора запалював сцену Євробачення студент – фольклорист 3-го курсу факультету музичного мистецтва КНУКіМ сопілкар Ігор Діденчук, а фронт-вумен гурту Катерина Павленко у минулому навчалася на нашому факультеті також на секції музичної фольклористики! Тому сприймаємо цю перемогу як свою!

Гранд-фінал, в ході якого визначиться переможець «Євробачення 2021», відбудеться в суботу, 22 травня. Подивитися трансляцію конкурсу в Україні можна буде відразу на двох телеканалах – «СТБ» і UA:Перший. Вболіваємо за український гурт Go_A, за Ігоря Діденчука та Катерину Павленко, за українську пісню та український фольклор! Вперед, до перемоги!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач