​​​​

Концерт хорової музики

Нещодавно капела бандуристів Київського національного університету культури і мистецтв, художнім керівником якої є завідувач Кафедри бандури і кобзарського мистецтва КНУКіМ, заслужений артист України Тарас Яницький, взяли участь у ХХIV Міжнародному фестивалі Київської організації Національної спілки композиторів України «Музичні прем’єри сезону».

За доброю традицією, що склалася уже понад 20 років тому, широко знаний в Україні й світі фестиваль проходить щовесни. Його ініціатор – Київська організація Національної спілки композиторів. Щорічно сприяють у проведенні заходу Міністерство культури України, Головне управління культури Київської міської державної адміністрації, численні державні, громадські, духовні та інші установи.

Окрім Капели бандуристів КНУКіМ учасниками концертної програми став також і академічний камерний хор «Хрещатик» (художній керівник і головний диригент – Павло Струць).

Концерт хорової музики був присвячений 200-річчю від дня народження Великого Кобзаря – Тараса Шевченка. Музичний репертуар складався із композицій, створених на слова поета: «Акафіст до Пресвятої Богородиці», «Псалом Давидів №12», «Учітеся, брати мої», «Молитва», «Думи мої»…

Такі фестивалі є досить важливими для студентів, адже дають можливість утвердитися на зірковій алеї, відчути себе справжніми професіоналами та майстрами своєї справи.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач