​​​​

Перемоги бандуристів КНУКіМ

Нещодавно відбулися одразу два Міжнародні конкурси – фестивалі мистецтв, перемогу в яких здобули студенти – бандуристи КНУКіМ!

Стародавнє місто Кам’янець-Подільський приймало в себе ІУ-й фестиваль бандурного мистецтва «Кобзарському роду нема переводу», в якому взяли участь понад 1000 учасників! Приємне враження на журі справили студенти КНУКіМ класу заслуженого артиста України, кандидата мистецтвознавства доцента кафедри музичного мистецтва КНУКіМ Тараса Яницького, які здобули високі нагороди: Гнип Олена-Марія та Світлана Вербищук – студентки – третьокурсниці розділили перемогу і стали Лауреатами І-ої премії, Олексій Ваценко – студент 2-го курсу – здобув 2-ге місце і став Лауреатом ІІ-ої премії.

Наступним фестивалем став ІУ-й Всеукраїнський фестиваль – конкурс творчої молоді «Срібне сяйво», що відбувся у червня на Хмельниччині у м. Нетишин. Тут Олена-Марія Гнип та Світлана Вербищук – студентки – третьокурсниці стали Лауреатами І-ої премії! Вітаємо наших переможців та їх викладача – п. Тараса Яницького і бажаємо нових мистецьких здобутків!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач