​​​​

Міжнародна співпраця бандуристів КНУКіМ

Концертний Ансамбль бандуристів КНУКіМ повернувся з Болгарії, де колектив брав участь у Днях української культури «З піснею у серці».

Швидко пролетіли чудові та щасливі дні подорожі, які були наповнені численними яскравими виступами на різних майданчиках, неймовірними враженнями від екскурсій старовинними містами, зустрічами з цікавими виконавцями Болгарії та відпочинком на теплому і чистому морі! Поєднання людей різного віку – дітей, молоді та дорослих – виявилося настільки гармонійним, що кожен з української делегації відчував себе часткою великої родини!

Українську культуру у стародавньому болгарському місті Бургас представляли: Заслужений народний ансамбль пісні і танцю України «Дарничанка» ЦХТТ «Печерськ», зразковий художній колектив фольклорний ансамбль «Ягілочка» Центру дитячо-юнацької творчості Дніпровського району м. Києва і концертна група капели бандуристів Київського національного університету культури і мистецтв. В організації участі студентів – бандуристів КНУКіМ у Днях української культури в Болгарії активну участь взяли Петро Андрійчук (заслужений працівник культури України, керівник хору «Дарничанка», професор КНУКіМ) і Галина Гаценко (заслужений працівник культури України, доцент КНУКіМ). Їх велика підтримка і допомога у вирішенні творчих та організаційних питань були неоціненними!

Бандуристи КНУКіМ надзвичайно вдячні керівництву Університету культури і факультету музичного мистецтва КНУКіМ за всебічну підтримку в організації участі капели бандуристів КНУКіМ у міжнародному україно-болгарському проекті!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач