​​​​

Для чого потрібні кураторські години?

Хто такий куратор? Це особа, яка організовує систему відносин через різноманітні види виховної діяльності академічної групи, створює умови для індивідуального самовиразу і розвитку кожного студента. Куратор – це не той, хто повчає, наставляє, а той, хто спрямовує студента, пояснює незрозумілі речі, допомагає щось з’ясувати, радить, куди студентові звернутися з тих чи інших питань. Зустріч з студентами – першокурсниками куратор академічної групи ТДА-11 асистент Наталія Ковмір зорганізувала в одній з аудиторій факультету музичного мистецтва.

Студенти групи були ознайомлені з розкладом занять, з різноманіттям навчально-лабораторних корпусів, студенти разом з куратором з’ясували, як за перерву встигнути перейти з одного корпусу до іншого, і загалом – як швидше й легше адаптуватися до університетських вимог. Хлопці і дівчата ділилися своїми планами, мріями на життя, труднощами в становленні на життєвий шлях. Вибір місця працевлаштування, незаперечна потреба в знанні іноземної мови, кохання і друзі – основні теми цієї зустрічі. На цій кураторській годині було заплановано багато цікавих заходів на навчальний рік, а також не забули привітати з днем народження одного з одногрупників – Віктора Кердана! Отож в щасливу путь протягом навчання, дорогі студенти!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач