​​​​

Вітаємо з ювілеєм Володимира Романовського!

Колектив викладачів і студентів факультету музичного мистецтва КНУКіМ щиро вітає з славним ювілеєм відомого українського військового диригента, Майстра і Музиканта з великої літери, нашого колегу Володимира Романовського!

Володимир Іванович Романовський – лауреат всеармійського конкурсу військових оркестрів, доцент, нагороджений медалями «За бездоганну службу» І, ІІ, ІІІ ступенів. Закінчив Військово-диригентський факультет Московської консерваторії ім. П. Чайковського з відзнакою. Проходив військову службу на посаді військового диригента - начальника оркестру у Збройних Силах СРСР (1977 - 1992 рр.). Працював головним спеціалістом відділу інформаційно-музичного забезпечення Військово-музичного управління Генерального штабу Збройних Сил України. Концертував з 3разково-показовим оркестром 3бройних Сил України. Автор понад 100 інструментовок для духового оркестру і понад 30 наукових праць, автор навчального підручника «Інструментознавство» (для студентів спеціалізації «духові та ударні інструменти, 2015 р.). Підготував плеяду музикантів, які працюють у професійних духових та симфонічних оркестрах України та світу (М. Кіях, К. Луканова, А. Зіменко, Є. Чеглакова, Ю. Головко, Я. Куцан, Ю. Мовіна, К. Чагіна, О. Лісун, Є. Гладнєв, П. Челядин та ін.). Шановний Володимире Івановичу! Щастя, здоров’я, сімейного благополуччя, завжди чекаємо Вас на зустрічах з нашими студентами! Многая літа!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач