​​​​

На хвилях музики й Дніпра

11 вересня 2021 року факультет музичного мистецтва КНУКіМ організував для студентів і викладачів водяну прогулянку нашим чарівним Дніпром. Погода була чудовою, настрій - прекрасним, це були півтори години суцільного щастя!

Цікавий маршрут прогулянки на теплохіді «Альпи» для викладачів та студентів факультету музичного мистецтва КНУКіМ називався «Київське море» і пролягав від Річкового вокзалу вздовж Набережно-Хрещатицької вулиці, навколо Рибальського острова, уздовж Оболоні до виходу через шлюз в Київське море і назад до Річкового вокзалу.

Прокотившись широкою річкою вздовж прекрасних схилів київських пагорбів, теплохід пройшов до шлюзу, який з’єднує Дніпро з Київським водосховищем. Увесь маршрут супроводжували музика і танці, надзвичайний святковий настрій створив для нас своєю грою на саксофоні студент –магістрант Ростислав Швець.

На причал ми повернулися сповнені позитивних емоцій і нових вражень! Студенти і викладачі – музиканти, а також куратори академічних груп факультету музичного мистецтва КНУКіМ надзвичайно вдячні деканату ФММ і керівництву університету за можливість такого святкового родинного об’єднання, за емоції, настрій, відпочинок і креатив!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач