​​​​

В Університеті культури відкрито факультет Тік-Ток

Вперше не тільки в Україні, а й у світі в Університеті культури започаткували трендовий проєкт – факультет Тік-Ток.

Розпочав презентацію ідейний натхненник, відомий український Тіктокер Михайло Поплавський. За словами Михайла Михайловича, майбутнє – за соціальними мережами. Молодь повинна бути в тренді і творити свою зіркову дорогу через соцмережі. Факультет Тік-Ток – це інноваційно та молодіжно, це новий феномен.

«Моя місія – українізувати Тік-Ток, вести за собою креативну, амбітну та перспективну молодь, яка творитиме новітню історію країни. Українців мають знати у всьому світі. Україні є чим дивувати світ. Ми розпочинаємо навчати «з нуля» і по закінченні ви зможете отримати диплом. Університет культури – це бренд, який повинен підкорити світовий інформаційний простір», – акцентував Михайло Поплавський.

Керівником проєкту «Тіктокери Університету культури» стала випускниця вишу, начальник культурно-творчого відділу Лілія Можаєва. «Університет культури та Михайло Поплавський завжди в тренді. Наразі світ дуже швидко розвивається, з’являються нові соцмережі, і Тік-Ток тримає лідируючі позиції. Якщо ви хочете бути лідерами по життю, то Тік-Ток це ваша тема. Потрібно розвивати себе, створювати свій бренд, а ми будемо допомагати вам у цьому», – звернулася до студентів Лілія Можаєва.

Майбутній тік-токер має відмінно знати тренди соцмереж, бути цікавим, створюючи оригінальний контент, йти в ногу з часом і навіть випереджати його. «Ми пишемо нову сторінку історії Університету культури та факультету Тік-Ток. Ви повинні бути лідерами і режисерами свого життя. Ваша зіркова дорога у ваших руках. Від вас залежить, чи займете свою нішу у житті та реалізуєте здорові творчі амбіції. Я бажаю, аби ви стали зірковими випускниками Університету культури, успішними та щасливими українцями, щоб вами гордилися батьки, вчителі, друзі та Михайло Поплавський. Будьте на позитиві. На оптимістах тримається світ, песимісти лише глядачі. Щастя, добра, любові і шаленого студентського кохання!» – побажав Михайло Поплавський.

Як зазначив спікер, навчання буде безкоштовним для всіх бажаючих студентів університету культури. По завершенні презентації молодь і Михайло Поплавський зняли свій перший спільний тік-ток. Після чого, М. Поплавський і керівники креативних груп, студдекани поставили свої нікнейми та автографи на масштабному банері факультету Тік-Ток, щоб остаточно зафіксувати знакову подію.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач