​​​​

Вітаємо з ювілеєм Святослава Овчаренка!

Надзвичайно приємно вітати з днем народження людей, які є рідними для усього факультету! Сьогодні свій перший дорослий свідомий ювілей святкує методист деканату ФММ КНУКіМ, асистент кафедри музичного мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв Святослав Вадимович Овчаренко!

Святослав Вадимович Овчаренко – вихованець факультету музичного мистецтва КНУКіМ, випускник – фольклорист ОР «Бакалавр», магістр музичного мистецтва. Сьогодні – вже заслужений діяч естрадного мистецтва України, дійсний член Міжнародної організації «IOV WORLD» (Міжнародної організації з народної творчості, членами якої є представники понад 180-ти країн світу). Разом із величезним об’ємом деканатської роботи пане Святославе встигає реалізовуватися і як менеджер, який успішно здійснює організацію навчально-виховного процесу на факультеті, і як науковець – фольклорист, що має вже кілька фахових статей і працює над власним дисертаційним дослідженням, і як успішний куратор студентів чотирьох груп освітньої програми «Бандура і кобзарське мистецтво».

Шановний пане Святославе! Бажаємо музики любові в серці, музики щастя в житті, музики удачі в справах, музики пишноти Вашої душі! Будьте завжди на високих нотах успіху, ніколи не ховайте свій талант в тіні і завжди залишайтеся життєрадісною людиною, здатною творити справжні чудеса! Бажаємо величезного натхнення, завжди відмінних ідей, дивовижних вражень і чудової музи! Будьте здорові, творіть та розвивайтеся, експериментуйте і отримуйте задоволення від улюбленої справи!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач