​​​​

Студенти ФММ КНУКіМ відвідали етношоу

Студенти факультету музичного мистецтва КНУКіМ разом з кураторами відвідали етношоу - виставу "Животоки" Київського академічного театру українського фольклору "Берегиня".

Енергетика стихій, втілених у звуках, піснях, рухах, занурення у світ легенд та магії прадавніх українців, автентичний вокал та звуки українських (і не лише) музичних інструментів... Етношоу "ЖивоТоки" має салоган «Це твій генетичний код!» Постановка, сценографія та костюми Тетяни Авраменко (Матасової), музична постановка – народного артиста України Миколи Буравського. Прем'єра відбулася 3 грудня 2020 року.

В цей день в Київському академічному театрі Українського фольклору "Берегиня" було проведено майстер-клас для керівників фольклорних аматорських колективів міста Києва в рамках співпраці театру з Київськім міськім центром народної творчості «Співоче поле». Учасники майстер-класу відвідали виставу "Животоки" та домовились про подальші спільні заходи. На цю виставу також було запрошено керівництво та студентів факультету музичного мистецтва КНУКіМ – наша співпраця з театром «Берегиня» є давньою і плідною.

Дякуємо усім артистам театру і його керівництву за можливість стати 17-го вересня 2021-го року ретрансляторами українських "животоків"! Бажаємо усім нам плідного навчального та творчого сезону!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач