​​​​

Народний хор КНУКіМ в Греції

У ці дні в Греції відбувається Міжнародний фестиваль «Folklore Festival», участь в якому бере Український народний хор імені Станіслава Павлюченка КНУКіМ, а також вокальні гурти «Дівич-вечір» і «Ad libitum», що також представляють факультет музичного мистецтва Університету культури на поважній міжнародній мистецькій імпрезі.

Народний хор КНУКіМ разом із своїм керівником – кандидатом мистецтвознавства доцентом Оленою Скопцовою підготував різноманітну конкурсну програму і вже мав кілька виступів в рамках фестивалю. Фестивальний виступ ансамблю «Ad libitum» (також під керівництвом Олени Скопцової) з новою програмою українських народних пісень в сучасних обробках став окрасою міжнародної музичної програми.

Молодий вокальний колектив ФММ КНУКіМ – вокальний гурт «Дівич-вечір» (керівник – кандидат мистецтвознавства Тетяна Шнуренко) – також взяв участь у фестивальній програмі і отримав заслужені оплески від глядачів. Окрім конкурсних виступів кнукімівці встигають відпочивати на морі, насолоджуватися природним релаксом, відвідувати водні і пішохідні екскурсії мальовничими місцинами. Чекаємо з нетерпінням на повернення наших суперталановитих студентів додому і віримо в перемогу!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач