​​​​

Призначено завідувача кафедри музичного мистецтва

Вітаємо нового завідувача кафедри музичного мистецтва КНУКіМ – Наталію Михайлівну Кречко – українську співачку та диригентку, Заслужену артистку України, професорку кафедри музичного мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв, художнього керівника та головного диригента студентського академічного хору «ANIMA»!

Наталія Михайлівна Кречко закінчила Національну музичну академію України ім. П. Чайковського по класу диригування (1992) у народного артиста СРСР, Героя України, професора Л. Венедиктова; по класу вокалу (1996) та асистентуру-стажування (1999) у народного артиста України, професора В. Куріна. Паралельно, як солістка – вокалістка, в 1998 - 2005 роках співпрацювала з Національним будинком органної та камерної музики та працювала солісткою Київського академічного муніципального оперного театру для дітей та юнацтва, брала участь в ряді проектів Національної філармонії України, та інших концертних залах Києва.

З 1992 р. Наталія Михайлівна Кречко викладає в КНУКіМ, з 2005 - завідувачка кафедрою академічного хорового мистецтва, а також керівниця студентського хору «ANIMA», який під орудою Н. Кречко здобув звання лауреата понад 10-ти Міжнародних та всеукраїнських конкурсів хорового мистецтва (Україна, Румунія, Іспанія, Болгарія, Греція). Наталія Михайлівна Кречко – членкиня журі та голова журі обласного огляду-конкурсу камерної вокальної музики ім. І. Козловського (2003, 2008, 2013, 2016 рр.) та Вокального конкурсу «Світова класика українською» (2017, 2019 рр.). Дійсна членкиня Національної всеукраїнської музичної спілки та президії Київського обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки, членкиня правління хорового товариства ім. М. Леонтовича та Голова Київського міського осередку Всеукраїнського хорового товариства ім. М. Леонтовича. Наталія Михайлівна Кречко нагороджена Почесною грамотою Міністерства культури і мистецтв України (2003 р.); дипломом Міжнародного Академічного Рейтингу популярності «Золота Фортуна» (2007 р.); є лауреатом Міжнародного конкурсу вокалістів «Мистецтво XXI сторіччя» (2004 р.) та спеціальної премії «Найкращий диригент» Міжнародного конкурсу ім. Г. Димитрова в місті Варна (Болгарія, 2008 р.). Вітаємо, шановна Наталія Михайлівна, і бажаємо плідної і результативної роботи на чолі кафедри музичного мистецтва КНУКіМ!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач