​​​​

Концерт ансамблю бандуристів КНУКіМ

Студентська концертна група капели бандуристів КНУКіМ організувала міні-концерт для гостей та учасників сільськогосподарського ярмарку на ВДНГ в Києві.

Цього року українські компанії, що використовують для своєї продукції у якості сировини рослину “коноплі”, - та наші зарубіжні партнери у галузі сільського господарства зібралися під одним дахом в Києві на ВДНГ. Учасники виставки дивували всіх продукцією з конопель. Ми налічили більше 150 товарів, що демонструвалися на конопляному ярмарку + величезний асортимент аграрної продукції. Це було надзвичайне різноманіття товарів!

Для того, щоб відвідувачі могли повністю насолодитися ярмарком було організовано Food court (кухні народів світу на різні смаки) та зону для релаксу та задоволення. Для того, щоб популяризувати “конопляну індустрію” в Україні було організовано конференцію, під час якої спікери поділилися з аудиторією досвідом декриміналізації конопель для медичного використання, промисловими масштабами у вирощуванні цієї рослини, сучасними дослідженнями властивостей конопель та багатьма іншими цікавими темами. Так було започатковано нову хвилю тематичних подій для українців, які цікавляться досягненнями сучасної науки. Саме тут і відбувся концерт ансамблю бандуристів КНУКіМ, організацією якого займалася доцент Галина Гаценко. Виступ кнукімівських бандуристів був активно сприйнятий відвідувачами ярмарку, а для наших бандуристів ця музична імпреза стала однією з можливостей вдосконалення практичного досвіду концертної діяльності.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач