​​​​

З куратором на концерт НАОНІ

«Гуц and roll» - це унікальний проект, в якому зібрано кращу інструментальну музику українських композиторів у стилях фолк, рок та джаз, яку виконують найкращі солісти - інструменталісти України та справді мегадрайвовий і унікальний по своєму звучанню оркестр НАОНІ! 100% український культурний продукт! Студентам – музикантам КНУКіМ разом із кураторами академічних груп пощастило побувати на цьому концерті в Центрі мистецтв «Жовтневий палац» у Києві!

Легендарний НАОНІ-оркестра після концертного промо-туру містами України буквально «розірвав» новою вибуховою програмою «Гуц and Roll» Жовтневий палац! Дві години інструментальної фолк, джаз та рок-експресії! Твори сучасних українських композиторів, найкращі солісти-інструменталісти та улюблені мелодії в авторському аранжуванні! Живий звук!

«Ми прийшли слухати прекрасну музику!» - це враження у Фейсбуці від побаченого і почутого на концерті від студентів 1-го курсу ФММ КНУКіМ групи ТДН-21. – «Національний Академічний оркестр народних інструментів під керівництвом Віктора Гуцула з програмою «Гуц and roll”, продюсер та режисер – викладач ФММ КНУКіМ Олесь Журавчук! Нас змусили і заплакати, і посміятися, і викликали купу емоцій, які важко описати! Захопливо, чаруюче, контрастно та неймовірно сучасно! Як говорили учасники цього прекрасного дійства: «Про музику не потрібно говорити, музику треба слухати!» І ми робили це із великим задоволенням! Слухайте якісну музику!» Понад 50 студентів і викладачів - музикантів Університету культури надзвичайно вдячні менеджерам концерту за організацію відвідування цього неповторного музичного дійства та за супер-фахові враження й емоції!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач