​​​​

Музична подяка лікарям: міжнародний проект

У Національному академічному театрі опери та балету України відбувся гала-концерт міжнародного проекту «Музична подяка лікарям», він пройшов за підтримки НАНУ, Українського культурного фонду, ВООЗ та ЮНЕСКО.

Як розповів керівник оркестру Kyiv Classic Герман Макаренко – диригент, з яким давно співпрацює факультет музичного мистецтва КНУКіМ, подія об’єднала композиторів та виконавців з України, Франції, Туреччини, та Китаю. Музична ідея проекту полягає в тому, щоб у концерті пролунали композиції з усіх континентів. «Цей концерт буде записаний, і лікарі з усього світу зможуть долучитися до нього в будь-який час. Ми хочемо показати, що ми вдячні і солідарні з лікарями світу», - сказав Макаренко.

У виконанні оркестру Kyiv Classic пролунали відомі класичні й популярні твори: «Аве Марія» Шуберта, ІХ симфонія Бетховена, «Щедрик» Леонтовича, «Старовинний запорізький марш» Адамцевича, а також попурі «Кризис композиція», в якому поєднали «Вальс» Шевченка, фрагменти «У печері гірського короля» Грига, «Ромео і Джульєтта» Прокоф’єва, «Мелодію» Скорика. Окрім цього прозвучали композиція «Австралія – моя батьківщина» Пітера Алена, китайська пісня «Бу Бу Гао» та композиція «Ферах феза», яку під час онлайн-включення виконав артист ЮНЕСКО в ім’я миру Кудсі Ергунер.

Також відбулися три світові прем’єри українських та зарубіжних композиторів, написаних спеціально для проекту, зокрема «Шлях надії» французького композитора П’єра Себо та «Appreciation» Катерини Вовчук. Ще одним прикладом міжкультурного діалогу стала прем’єра твору «Africa forever» українського композитора Артема Рощенка, створеного з використанням музичного фольклору народів центральної Африки. Організатори проекту повідомили, що аудіовізуальний контент, створений у його рамках, стане частиною глобального руху ResiliArt, започаткованого ЮНЕСКО. Концерт у Національній опері України буде розміщено на онлайн-платформі у вільному доступі, його зможуть побачити лікарі всього світу.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач