​​​​

Наші народники – хоровики на фестивалі у Греції

Нещодавно в Греції відбувся Міжнародний «Folklore Festival», участь в якому взяв Український народний хор імені Станіслава Павлюченка КНУКіМ, а також вокальні гурти «Дівич-вечір» і «Ad libitum» факультету музичного мистецтва КНУКіМ.

Народний хор КНУКіМ (художній керівник і головний диригент – кандидат мистецтвознавства доцент Олена Скопцова) з різноманітною конкурсною програмою мав кілька виступів в рамках фестивалю. Фестивальний виступ ансамблю «Ad libitum» (також під керівництвом Олени Скопцової) з оновленою програмою українських народних пісень в сучасних обробках та оновленим складом учасників колективу став окрасою міжнародної музичної програми.

Молодий вокальний колектив ФММ КНУКіМ – вокальний гурт «Дівич-вечір» (керівник – кандидат мистецтвознавства Тетяна Шнуренко) – також взяв участь у фестивальній програмі і отримав, як і вище названі колективи, почесні грамоти учасників міжнародної імпрези. Окрім конкурсних виступів кнукімівці долучилися до екскурсійної програми мальовничими місцинами та мали можливість відпочити на березі лагідного Егейського моря. Вітаємо наших народників – хоровиків з яскравими фестивальними виступами й популяризацією української пісні закордоном!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач