​​​​

Міжнародна співпраця фольклористів КНУКіМ

8 жовтня 2021 року дует фольклорного ансамблю «Придане» КНУКіМ (керівник Олена Видрич) у складі Дарини Бородій та Елеонори Хачатрян взяв участь в онлайн-зустрічі з користувачами Республіканської бібліотеки для дітей та юнацтва ім. К. Баялінова в м. Бішкек Киргизької Республіки. Захід відбувся в Національній бібліотеці України для дітей в рамках міжнародного мистецького проєкту «Мистецтво без кордонів».

В міжнародній скайп-зустрічі також взяли участь учасники фольклорного ансамблю «Первоцвіт» та бандуристка Соломія Кузьменко (викладач Алла Черес) КДШМ №2 ім. М. Вериківського м. Києва. Ми щиро дякуємо за запрошення співробітникам Національної бібліотеки України для дітей та Юлії Іванівні Герштун, художньому керівнику коллективу «Первоцвіт» і колишній випускниці факультету музичного мистецтва КНУКіМ, за постійну підтримку зв'язку з нами та злагоджену творчу роботу!

Для довідки: мистецький проєкт «Мистецтво без кордонів» стартував у 2017-му році. Це – цикл міжнародних скайп-зустрічей (телемостів), присвячених мистецтву. Мета його – ознайомити користувачів дитячих бібліотек із мистецтвом інших країн, розширити і поглибити вже набуті знання, дізнатися про читацькі смаки своїх ровесників, ближче познайомитися один із одним. За ці роки було проведено кілька скайп-зустрічей з бібліотеками Республіки Казахстан, Азербайджану, Киргизії та інших країн. Нам надзвичайно приємно, що до таких міжнародних проектів, де популяризується українська пісня і культура, долучаються студенти – музиканти КНУКіМ.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач