​​​​

Міжнародна академічна мобільність студентів

Наші вітання студентам - учасникам фольклорного ансамблю «Кралиця» ФММ КНУКіМ, які стали учасниками програми міжнародної академічної мобільності студентів у м. Балчик (Болгарія)!

Ділимось світлинами з Соняшної Болгарії: м.Балчик – 2021, Міжнародна музична премія та міжнародний фестиваль "FOLK MUSIC AWARDS-2021". Володарем Гран-Прі в молодіжній віковій категорії став студентський фольклорний ансамбль «Кралиця» КНУКіМ (керівник – заслужений працівник культури України професор Іван Сінельніков).

Окрім конкурсної програми студенти – фольклористи КНУКіМ взяли участь у численних заходах культурно-освітньої практики фестивалю, а саме: майстер-класах з традиційних співів і танців народів Європи, лекторіях з традиційної культури Болгарії. В рамках фестивалю фольклорний ансамбль «Кралиця» і Іван Сінельніков провели власний майстер-клас, де навчали усіх охочих співати українських пісень і танцювати наші традиційні танці. По завершенню фестивалю усі студенти – фольклористи КНУКіМ отримали сертифікати, що засвідчили їх участь у міжнародних заходах академічної мобільності студентів в загальній кількості 30 годин (1 кредит ЄКТС). Вітаємо!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач