​​​​

Міс і Містер ФММ - 2021

На Факультеті музичного мистецтва відбулася найочікуваніша подія осені – 2021 – конкурс краси, грації, мужності і таланту – «Міс і Містер ФММ - 2021»!

За омріяний титул та корону, а також можливість поборотися у фіналі конкурсу за титул «Міс і Містер ФММ - 2021» змагались кращі із кращих – 6 неймовірних дівчат та 6 мужніх хлопців!

Оцінювало таланти учасників зіркове журі, у складі якого працювали: відома співачка, народна артистка України, професор Алла Попова; доктор мистецтвознавства, заслужений артист України Андрій Фурдичко; асистент кафедри музичного мистецтва Наталія Ковмір; заслужений діяч мистецтв України, головний диригент Національного театру оперети Сергій Дідок і відомий український телеведучий, актор кіно Дмитро Костильов.

Неймовірний талант у поєднанні з фантазією і неабиякою завзятістю молодь представила у першому – яскравому і зухвалому презентаційному номері: у одязі білого кольору наші конкурсанти продемонстрували свої танцювальні та акторські здібності.

Наступним журі оцінювало найцікавіший вихід учасників – творче завдання: кожен із претендентів на корону переможців демонстрував свої здібності у співі, танцях, акторській майстерності, виконуючи українські та іноземні хіти.

І наостанок дівчата й хлопці вражали глядачів найромантичнішим виходом – дефіле у вечірніх сукнях та костюмах. Приємною несподіванкою для усіх стало привітання від Почесного президента КНУКіМ Михайла Поплавського: «Ви всі – талановиті, креативні та перспективні. Ви всі – переможці! В Університеті культури – все для студента! Бажаю вам щастя, добра і любові. Краса врятує світ!».

Шоу вийшло фантастичним! Учасники показали високий рівень творчої майстерності, таланту, власної неординарності, розкрили неповторні образи краси і стилю! Конкурс «Міс і Містер ФММ – 2021» пройшов на найвищому рівні! Режисером-постановником конкурсу краси і таланту студентів – музикантів Університету культури стала група Кафедри режисури естради і масових свят факультету сценічного мистецтва. А організували грандіозний захід креативна група ФММ, зокрема її голова – Дарина Бородій, і студдекан ФММ Катерина Кердан.

Найочікуванішим моментом «Міс і Містер ФММ – 2021» було оголошення переможців. За підсумками конкурсу володарями титулів стали:

1. Асмоловський Ростик – Віце-містер КУК (2 курс, естрадний вокал).

2. Шелінговська Аліна – Віце-міс КУК (1 курс, естрадний вокал).

3. Максимчук Ірина – Віце-міс КНУКІМ (1 курс, академічний спів).

4. Кердан Віктор – Містер харизматичність КНУКІМ (1 курс, академічний спів).

5. Цицьора Владислава – Міс КНУКІМ (3 курс, музичний фольклор).

6. Борта Юрій – Містер КНУКІМ (3 курс, народний вокал).

7. Ляпін Влад – Містер глядацьких симпатій (1 курс, естрадний вокал).

8. Мусієнко Влад – Віце-містер КНУКІМ (1 курс, академічне диригування).

9. Бараненко Сергій – Король КУК (2 курс, естрадний вокал).

10. Столаба Карина – Королева КУК (1 курс, естрадний вокал).

11. Івахів Катерина-Віта – Міс харизматичність КУК (1 курс, естрадний вокал).

12. Ткаченко Ярина – Міс глядацьких симпатій (2 курс, академічний вокал).

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач