​​​​

З куратором в театр

В Київському академічному театрі українського фольклору «Берегиня» відбувся показ музичної вистави «Весілля в Авлабарі» за п`єсою Авксентія Цагарелі «Ханума», який відвідали студенти 1-го та 2-го курсів факультету музичного мистецтва КНУКіМ.

Це доволі відома п`єса, її неодноразово ставили в різних театрах. Дія відбувається в Тифлісі, у вірменському кварталі Авлабар в кінці XIX століття. Грузинський князь Пантіашвілі, який збанкрутував, планує вдало одружитися, для чого наймає відому сваху Хануму, яка знайшла для князя наречену на ім'я Гулик. Інша сваха - Кабато - хоче одружити князя на своїй кандидатці - дочці багатого Авлабарського купця Мікича Котрянца, Соні, в яку є закоханим Коте, племінник Пантіашвілі. Ханума, бажаючи перешкодити своєї конкурентці і одночасно допомогти молодим закоханим, вирішує зіпсувати сватання князя.

Постановка в театрі «Берегиня» здійснена за підтримки Українського культурного фонду. «Весілля в Авлабарі» - це легка, жива, музична комедія, насичена піснями, танцями у бездоганному виконанні артистів театру «Берегиня». Ця вистава поєднала і чудову постановку, і яскраву, незабутню гру акторів, серед яких є багато випускників – музикантів КНУКіМ, зокрема: заслужений артист України Анатолій Пахомов, артисти Олексій Черняк, Вікторія Толкачова, Павло Ласкавчук, Анастасія Потурнак, Володимир Сінельніков та інші. Студенти факультету музичного мистецтва КНУКіМ надзвичайно вдячні керівництву театру «Берегиня» за можливість занурення в акторське середовище і багаторічну співпрацю!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач