Факультет музичного мистецтва

​​​​

Бандуристи КНУКіМ на Українському радіо

На «Українському радіо» відбувся ефір щоденної програми «Сьогодні. Вдень» на тему: «Тенденції розвитку бандурного виконавства» за участі заслуженої діячки мистецтв України, кандидатки мистецтвознавства, професорки кафедри музичного мистецтва КНУКіМ Надії Брояко.

Автор та ведучий програми – відомий український радіожурналіст і музикант Роман Коляда та пані Надія Брояко в ході програми окреслили ґенезу кобзи як традиційного музичного інструменту українців та історичні передумови її модифікації у сучасну модернізовану бандуру з удосконаленими технічними можливостями для виконання музичних творів високого рівня складності. Надія Богданівна зазначила, що хоча кобза / бандура і має тюркське походження, проте має відмінність та унікальність у своїй будові у порівнянні з іншими інструментами, на кшталт кобизу. Н. Брояко: «Основною характеристикою кобзи і бандури, що, власне, вирізняє її серед всіх інших світових струнно-щипкових народних інструментів є те, що у цього інструмента довбаний корпус із цільного великого пласта дерева». У діалозі з Романом Колядою торкнулися також теми щодо рівня складності навчання підростаючого покоління бандурному виконавству на сучасному модернізованому інструменті, зокрема п. Надія зауважила, що: «На даному етапі побутування бандура стала елітарним інструментом – це зумовлено ринком та попитом на даний вид мистецтва!» Прослухати програму за участі п. Надії Брояко на «Українському радіо» можна за посиланням: http://www.nrcu.gov.ua/schedule/play-archive.html?periodItemID=2953222

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач
Консультує: Дорофєєва Вероніка Юріївна, тел. (068) 776-07-08

✔  керівник народного хору, диригент, артист хору, соліст-вокаліст, викладач
Консультує: Скопцова Олена Михайлівна, тел. (067) 920-65-74

✔  керівник фольклорного ансамблю, артист ансамблю, викладач
Консультує:
Сінельнікова Валентина Володимирівна, тел. (098) 398-20-30

✔  керівник академічного хору, диригент, артист хору, соліст-вокаліст, викладач​
Консультує: Кречко Наталія Михайлівна, тел. (067) 279-73-74