​​​​

Рідна мова калинова

11-12 жовтня 2014 року у Києві під егідою всеукраїнської спілки кобзарів і її керівника – відомого українського бандуриста народного артиста України, професора КНУКіМ Володимира Єсипка пройшов всеукраїнський фестиваль кобзарського мистецтва «Рідна мова калинова».

В рамках фестивалю відбулися два концерти. Ввечері 11 жовтня на Майдані Незалежності відбувся концерт за участю делегатів V з’їзду кобзарів України, що в ці дні проходив у Києві. А 12 жовтня у Київському центральному будинку художника у великому святковому фестивальному концерті бандурного мистецтва творчої молоді м. Києва взяли участь капели бандуристів Київського Національного університету культури і мистецтв (керівник – заслужений артист України, професор Андрій Іваниш) та Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського (керівник – Олександр Заволгін).

КНУКіМівська капела бандуристів вразила глядачів дзвінкоголосим співом і професійною грою на інструменті: українські народні пісні в обробці керівника капели п. Андрія Іваниша і під його надзвичайно професійним  керівництвом у виконанні молодих, талановитих і вродливих хлопців і дівчат – студентів кафедри бандури і кобзарського мистецтва ФММ КНУКіМ задали тон усьому святковому концерту. Майстерність нашої капели бандуристів відзначили багато фахівців, присутніх на концерті. Вітаємо!!!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач