​​​​

Грай, гармоніко !

Нещодавно кращі виконавці на гармоніці зібралися у столиці на Перший всеукраїнський фестиваль гармоністів. Організатори присвятили захід 71-й річниці визволення Києва від фашистів у Другій світовій війні.

Насичена концертна програма тривала два дні. Першого дня музиканти грали у палаці культури “Буревісник”. Другого дня – дарували глядачам гармонійну насолоду на свіжому повітрі – у парку “Позняки”. “Серед слухачів багато молоді, це радує, бо гармоніка має жити”, - впевнений Володимир Гончаров, за сприяння якого відбувався фест.

Організатором свята виступила Асоціація гармоністів Києва. Платити за вхідний квиток було не потрібно, але бажаючи могли вкинути до скрині допомогу бійцям АТО, тож фестиваль вийшов благодійним.

Гармоністи з різних регіонів України зібралися на це свято в столиці. Гармоністка Валентина Мокарниця з Жашкова переконана, що гармонь й досі популярна, адже їх колектив гастролює по всій Україні. “Музикою ми всловлюємо почуття, все, що на душі, і у кожного з нас – власний почерк”, - розповів вже сивочолий музика Михайло Баєв з Херсонщини.

Звичайно, факультет музичного мистецтва КНУКіМ не зміг залишитися осторонь такої цікавої музичної події. Наш ВУЗ на цьому фесті представляли учасники фольклорного ансамблю «Кралиця» (керівник – заслужений працівник культури України Іван Сінельніков).

Наш гармоніст, випускник факультету і «Кралиці», а тепер – концертмейстер Олександр Міщенко і студент І курсу, вигравач на бубоні Євген Пихтін захопили усіх своєю майстерністю. За умовами фестивалю Сашкові потрібно було заграти сольний твір на гармошці, твір із супроводом на бубоні або бухалі, заграти на кількох різних гармоніках, а також зіграти супровід вокальним творам. То ж до хлопців із задоволенням долучилися на виступі і дівчата – вокалістки із «Кралиці» - студентки ІІІ курсу Іра Гудзь і Аня Тіщенко, які своїми українськими приспівками і дзвінкими голосами запалили публіку.

Наші хлопці і дівчата ще раз довели, що старовинні музичні інструменти і музичні фольклорні твори сьогодні є надзвичайно сучасними! Наприкінці фестивалю Сашко Міщенко і усі учасники його виступу були нагороджені дипломами!

Вітаємо!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач