​​​​

Музична співпраця з українськими вишами

Нещодавно у нас на факультеті музичного мистецтва побували із дружнім візитом студенти кафедри музичного фольклору Рівненського державного гуманітарного університету - фольклорний ансамбль «Джерело» і їх керівник - доцент Раїса Цапун.

Ця зустріч відбулася на запрошення керівника секції музичного фольклору ФММ КНУКіМ Івана Григоровича Сінельнікова, лабораторії музичного фольклору і традиційної культури кафедри фольклору, народнопісенного і хорового мистецтва ФММ і фольклорного ансамблю «Кралиця» нашого факультету.

«Джерело» і «Кралиця» - одни із найвідомішіх українських молодіжних фольклорних колективів, що підтримують співпрацю вже не перший рік. Ансамбль «Джерело» існує в РДГУ вже 28-й рік, у його витоків разом із Раїсою Володимирівною Цапун стояв тоді ще студент Рівненського інституту культури Іван Григорович Сінельніков. «Джерело» - багаторазовий лауреат Міжнародних і Всеукраїнських фольклорних фестивалів і конкурсів.

Ми спілкувалися, обмінювалися досвідом, співали, Раїса Володимирівна презентувала «Кралиці» дві книги по фольклору Рівненщини, авторами яких є студенти і викладачі РДГУ, розповідала про особливості рівненського фольклору і манери виконання поліських пісень.

Пропонуємо фотозвіт про цю теплу й цікаву зустріч і співпрацю!!!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач