​​​​

Чарівна флейта

У неділю 30 листопада в Одесі відбувся VI IНТЕРНАЦIОНАЛЬНИЙ Український Музичний Конкурс, присвячений пам’ятi відомого українського промисловика і мецената М. Спозiто. Конкурс відкритий для музикантів всіх країн, має академічну спрямованість у репертуарних вимогах. Його метою є розповсюдження кращого досвіду різних виконавських шкіл, виявлення талановитої молоді, пропаганда творчості Українських митців та з інших країн.

Конкурсні прослуховування проходять в містах України та за ії межами. Єдиний рівень суддівства забезпечується принципом єдиного журі. Це означає, що більшість членів журі незмінно приймають участь у роботі журі всіх міст проведення конкурсу.

На цьогорічному конкурсі Членами поважного жури були: зав. кафедры НМАУ им. П.Чайковского Вовк Р.А., заслужений артист України, професор НМАУ і КНУКіМ Турбовський В.К., заслужений артист України, доцент НМАУ Василевич Ю.В., доцент Львівської консерватории Зима Л.П., декан Киевской Академії мистецтв Шелесова Е.О.

Наш факультет на конкурсних прослуховуваннях представляла студентка ІІІ курсу флейтистка, солістка кнукімівського джаз-бенду під керівництвом Григорія Постоя Олена Петрусенко (клас заслуженого артиста України, професора В.К.Турбовського). Майстерність Оленки і її віртуозна гра на флейті непростих класичних і сучасних творів сподобалися журі, визнанням чого стало почесне ІІ місце у конкурсі і звання Лауреата, а також запрошення до участі у Огляді – Фіналі – Гала – концерті лауреатів, на якому вручаються Гран-Прі сезону, інші призи та заохочення. Серед заохочень – надання можливості видання СD, сприяння у участі у концертах та творчих програмах.

Ми вітаємо чарівну Оленку і її творчого керівника з перемогою! І бажаємо нових творчих злетів!!!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач