​​​​

ПАП-ДЖАЗ-ФЕСТ-2014

В Ужгороді у Закарпатській обласній філармонії відбувся XVII Міжнародний ромський фестиваль джазового мистецтва «Пап-джаз-фест-2014».  Вже 17-й, унікальний, єдиний в світі, де грають ромський (циганський) джаз.

Фестиваль «Пап джаз фест» вирізняється з-поміж інших музичних заходів неймовірною атмосферою та настроєм. І не лише тому, що грають тут виключно джаз, а ще й тим, що грають його представники ромської нацменшини. Глядацька зала була заповнена вщент, люди стояли навіть у проходах.

Вперше фестиваль провели у 1997 року як всеукраїнський джазовий фестиваль, і вже наступного, 1998 року, фестиваль здобув статус міжнародного. Унікальність «Пап-джаз-фесту» полягає в тому, що він єдиний з подібних йому в Україні заснований Товариством музичної культури ромів Закарпаття «Лаутарі». І в кожному з попередніх обов’язково брав участь ромський джазовий колектив. А загалом за роки існування цього фесту його гостями та учасниками стало більше 100 гуртів та виконавців джазової музики.

Незмінним членом оргкомітету та ведучим всіх фестивалів «Пап-Джаз-Фест» є відомий музичний критик Петро Полтарев.

Свою різну джазову (не тільки ромську) культуру і музику на цьогорічному фесті представили: ужгородський «Пап-джаз-квартет», біг-бенд Ужгородського державного музичного училища ім. Д. Задора, львівський колектив «Dzyga Imagine», ужгородський ромський джаз-ансамбль «Лаутарі» та американський сурмач Майкл Патчез Сюарт із «AMC» зі Словаччини.

Почесним гостем на «Пап-джаз-фест-2014» був запрошений київський біг-бенд – JAZZ-BAND КНУКіМ під керівництвом Григорія Постої, який не загубився серед такої кількості професійних джазових музикантів!!!

Наш джазовий колектив підкорив своєю майстерністю і драйвом усіх учасників і гостей фестивалю. Ярко, ефектно, зухвало й вільно звучали кнукімівські джазові музиканти, їх виступ відбувся при переповненій глядачами аудиторії і супроводжувався оваціями!

Зараз готується стаття про цей фестиваль і про яскраву участь джаз-бенду КНУКіМ в ньому для поважного українського журналу «Джаз», відеоролик вже мандрує інтернетом.

Вже вкотре пересвідчуємося: джаз – це музика свободи, імпровізації, музика, що здатна об’єднати зовсім різних людей! Вітаємо джаз-бенд КНУКіМ і його керівника Григорія Григоровича Постоя з успіхом! Ужгород буде довго вас пам’ятати і чекає на нові зустрічі з яскравим кнукімівським джазом!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач