​​​​

Майстер-клас Валерія Посвалюка

26 січня в рамках навчальної практики студенти - інструменталісти ФММ КНУКіМ відвідали майстер-клас доктора мистецтвознавства,
професора НМАУ ім. П.І. Чайковського ВАЛЕРІЯ ПОСВАЛЮКА на тему: «Актуальні методичні питання виконавства на мідних духових інструментах».

Валерій Терентійович Посвалюк — український виконавець на трубі, доктор мистецвознавства, професор. Його ім'я широко відоме серед багатьох вітчизняних і закордонних трубних шкіл, як одного з найкращих європейських виконавців - інструменталістів сучасності. Завідувач кафедри духових і ударних інструментів Національної музичної академії України імені П. Чайковського. Його ім'я займає значне місце серед енциклопедій і довідників, характеризуючи його як одного з найкращих музикантів-інструменталістів, людини з досить широким і яскравим полем творчої діяльності. До них відноситься: оркестрове, камерне і сольне виконання, педагогічна діяльність, науково- методича і дослідницька праця. Але головним його вкладом в развиток київської трубної школи є заснування унікального творчого об'єднання - Української гільдії трубачів, президентом якої він являеться вже майже десять років.

На майстер-клас шановного Майстра труби прийшли не лише студенти, але й викладачі секцій "духові та ударні інструменти" і "музичне мистецтво естради" кафедри джазу та естрадного співу ФММ КНУКіМ на чолі із керівником проекту "Мистецькі зустричі в КНУКіМ" заступником декана ФММ Тетяною Василівною Пістуновою, на особисте запрошення якої відгукнувся п. Валерій. І студенти, і досвідчені викладачі уважно слухали шановного гостя, намагаючись перейняти особливості авторської методики навчання грі на трубі.

Відзначимо, що майстер-клас п. Валерія Посвалюка став логічним продовженням плідної співпраці двух головних музичних вишів України - НМАУ і КНУКіМ. Наприкінці травня 2014 року джаз-бенд КНУКіМ під керівництвом Григорія Постоя дав феєричний концерт на сцені музичної академії, тоді п. Посвалюк теплими і щирими словами вітав наш творчий колектив із високим рівнем інтрументальної майстерності. Тепер пан професор мав змогу сам побувати в стінах КНУКіМ, поспілкуватися із студентами, поділитися досвідом. Дякуємо п. Валерію Посвалюку за неоціненні знання і майстерність, якими він з нами поділився на Майстер-класі! Чекаємо на нові застричі!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач