​​​​

Маестро сальси

4 лютого для студентів - інструменталістів ФММ КНУКіМ відбувся приголомшливий майстер-клас ІЛЛІ ЄРЕСЬКО - композитора, аранжувальника, джазового музиканта, лідера бенду «Dislocados». МИ ГОВОРИЛИ про САЛЬСУ!!! МИ СЛУХАЛИ САЛЬСУ!!! Ми усі на час стали латиномузикантами!!!

Ілля Єресько - бенд-лідер, композитор, аранжувальник і піаніст; в групі з першого дня і є душею і серцем колективу. Його любов до нью-йоркської, кубинської, пуерторіканської музиці - це щоденні відкриття для нього самого.

Креативний стиль його гри і віртуозні соло ідеально підходять під досить рідкий унікальний стиль Salsa Dura, його композиції та аранжування дають можливість зберегти традиційну манеру, що стала вже класичної, але також додають нові елементи, які можуть народитися тільки в його талановитої душі.

Дружелюбність, інтелігентність у поєднанні з вимогливістю, високий рівень прекрасного музиканта і керівника «Dislocados», креативність і харизматичність Іллі справили на усіх присутніх на майстер-класі неповторне враження! Латинська музика на час зустрічі заволоділа усією аудиторією, Ілля закохав усіх у сальсу, в латиноамериканські ритми, мелодику, музичну філософію…  Демонструючи гру на клавішних, барабанах, гітарі, Ілля заохочував студентів до пошуків, творчості, музичної розкутості, подолання сором’язливості,  опанування різними музичними стилями! «Не бійтеся експериментувати!» - наголосив наприкінці майстер-класу лідер «Dislocados». – «Тільки в творчих експериментах народжується музична істина!»

Захоплені відгуки, «запалені» очі, бажання танцювати, насолоджуватися живим спілкуванням музикантів і залу, без чого немислимий стиль сальсового музики, - ось результати спілкуваня Майстра з аудиторією, за що вона йому надзвичайно вдячна!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач