Факультет музичного мистецтва

​​​​

Ми обов'язково переможемо !

Навчається у нас на кафедрі бандури та кобзарського мистецтва на ІІ курсі факультету музичного мистецтва Данило Мельник.

Цікавий хлопчина, з філософським поглядом на життя. Бере активну участь в студентському житті КНУКіМ. Є учасником студентської капели бандуристів та щорічних науково-практичних конференцій Факультету музичного мистецтва. Також бере активну участь у культурному житті Києва та України. В епізодичних ролях знявся у кіно («Легенда про Мазепу», кіностудія ім. О. Довженка), був задіяний у ряді театральних спектаклів, виступав на великих, малих, відкритих сценах. Важливо визнати відданість патріотичному спрямуванню його діяльності та вірність справді українському інструменту – бандурі, популяризації її завдяки його діяльності як виконавця.

Під час канікулярного періоду Данило брав активну участь у Революції гідності, а з початком агресії проти України не залишився осторонь і виявив свою активну життєву та громадську позицію. За даними, отриманими від ГУ НГУ та добровольчого батальйону «Донбас», у червні-липні 2014 року пройшов військову підготовку та був прийнятий на службу у військовому резерві  до військової частини № 3027 на посаду стрільця 1-го відділення 2-го взводу охорони спеціального призначення роти охорони спеціального призначення (3-го батальйону резервістів). Брав участь в АТО у складі добровольчого батальйону «Донбас», зокрема у боях за м. Попасна та м. Іловайськ. Разом із братом, Мельником Устимом, протягом 7 днів  виходив з оточення (Іловайський котел), подолавши пішки з особистою зброєю та боєкомплектом понад 50 км окупованої території. Після цих подій, у вересні, повернувся до навчання та активно займається волонтерською діяльністю по допомозі ЗСУ та добровольчим батальйонам. Данило рекомендований до надання державної нагороди за здійснення визначного геройського вчинку.

Ось такі скромні студенти навчаються в КНУКіМ ))

Відео з присяги Данила: https://www.youtube.com/watch?v=9F4nWSH3q4Y

Матеріал про Данила: http://ukrpohliad.org/news/dany-lo-mel-ny-k-voyin-i-bandury-st.html

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач
Консультує: Дорофєєва Вероніка Юріївна, тел. (068) 776-07-08

✔  керівник народного хору, диригент, артист хору, соліст-вокаліст, викладач
Консультує: Скопцова Олена Михайлівна, тел. (067) 920-65-74

✔  керівник фольклорного ансамблю, артист ансамблю, викладач
Консультує:
Сінельнікова Валентина Володимирівна, тел. (098) 398-20-30

✔  керівник академічного хору, диригент, артист хору, соліст-вокаліст, викладач​
Консультує: Кречко Наталія Михайлівна, тел. (067) 279-73-74