​​​​

Інтернаціональний Український музичний конкурс

Нещодавно в м. Київі відбувся фінал VІІ-го Інтернаціонального Українського музичного конкурсу «I.C.M.U.», присвяченого пам’яті М.І. Спозіто, в якому змагалися виконавці академічної музики.

Особливістю конкурсу є те, що конкурсантам немає необхідності далеко їхати – окремі прослуховування проводяться в регіонах. Журі, що постійно діє, відвідує регіональні прослуховування, визначає переможців в окремих номінаціях і формує список учасників фінального етапу, що відбувається у формі великого заключного концерту, на якому призначаються Гран-Прі.

Ще однією особливістю конкурсу є відсутність вікових обмежень для конкурсантів. Більшість музичних конкурсів, у тому числі і в Україні, проводяться або для дітей, або для молодих музикантів. В Інтернаціональному Українському Музичному Конкурсі можуть брати участь навіть зрілі виконавці, у більшості з яких не було можливості в молодості взяти участь в якому-небудь музичному змаганні в силу того, що конкурсів такого рівня як раніше, так і тепер є обмаль, і можливість попасти на них практично дорівнюється нулю. «I.C.M.U.» таку можливість дає усім бажаючим!

Рівень учасників УІІ-го конкурсу був достатньо високим, за словами одного із членів журі, вони були вражені професійністю виконавців, деякі учасники київського фіналу могли би навіть виступати на найпрестижніших концертних майданчиках України і Європи.

Приємно відзначити, що багаторічним членом журі конкурсу «I.C.M.U.» є заслужений артист України, професор кафедри джазу та естрадного співу ФММ КНУКіМ, Лауреат І-ої Премії Першого Республіканського конкурсу камерних виконавців, соліст оркестру Національної опери України Володимир Кирилович Турбовський. Його студенти не підвели свого викладача і у чесній боротьбі завоювали звання Лауреатів: Олена Петрусенко, студентка ІІІ курсу стала Лауреатом ІІ-го ступеню в номінації «Оркестрові інструменти (флейта)», а студент ІІІ-го курсу Мартінес Дуран Роберто Карлос у тій же номінації став Лауреатом ІІІ-го ступеню.

Побажаємо удачі як учасникам, так і організаторам конкурсу у їх благородній справі, спрямованій на розвиток і популяризацію академічної музики в Україні! Лауреатам – нових творчих перемог!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач