Факультет музичного мистецтва

​​​​

Патріотичний флеш-моб

11 березня 2015 року в КНУКіМ відбувся флеш-моб «З Україною у серці», організаторами якого виступили творчі колективи факультету музичного мистецтва КНУКіМ. Флеш-моб, що відбувався на головній кнукімівській площі, музиканти КНУКіМ присвятили 150-ій річниці першого публічного виконання гімну України, а також 200-річчю від дня народження композитора Михайла Вербицького, автора мелодії гімну України, і 201-ій річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Студенти і викладачі факультету музичного мистецтва КНУКіМ долучилися до великого всеукраїнського флеш-мобу: нещодавно гімн України виконували на головних площах своїх міст студенти Львова, Житомира, Сум і Чернігова.

Під супровід духового оркестру і джаз-бенду КНУКіМ під керівництвом доцентів кафедри джазу та естрадного співу Володимира Романовського і Григорія Постоя Гімн України співали український народний хор імені Станіслава Павлюченка і його керівник професор Олена Скопцова; академічний хор «ANIMA» і його головний диригент, професор Наталія Кречко. Долучилися до акції фольклорні ансамблі «Кралиця» і «Многая лєта» (керівники Іван Сінельніков і Ганна Коропніченко), а також капела бандуристів КНУКіМ (головний диригент професор Андрій Іваниш) і студенти – інструменталісти і естрадні вокалісти кафедри джазу та естрадного співу на чолі із своїми керманичами – заступниками декана ФММ професором Тетяною Пістуновою, доцентом Веронікою Дорофєєвою і завідувачем секції інструментальної музики професором Петром Андрійчуком.

Разом із студентами Гімн України виконували й викладачі факультету – куратори, професори, – Гімн нашої країни звучав у виконанні потужного студентсько-викладацького хору музикантів КНУКіМ піднесено й урочисто.

«Ще не вмерла Україна!», «Слава Україні!» - лунало з усіх сторін. Україна неподільна, Україна – спільний дім для усіх народів, що мешкають у ній, ми живемо з Україною в серці, - такими думками ділилися учасники флеш-мобу наприкінці заходу. Додамо, що спостерігали за визначною подією не лише студенти і викладачі КНУКіМ, але й велика кількість абітурієнтів з Києва і Київської області, що відвідували день відкритих дверей у нашому вузі. Креативність і патріотичність музикантів КНУКіМ нікого не залишила байдужими! Багато хто з гостей нашого вишу долучився до спільного виконання Гімну України, висловлюючи так свою єдність із студентством КНУКіМ і загалом – усією Україною!

Ще не вмерла України ні слава, ні воля,

Ще нам браття – українці усміхнеться доля!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач
Консультує: Дорофєєва Вероніка Юріївна, тел. (068) 776-07-08

✔  керівник народного хору, диригент, артист хору, соліст-вокаліст, викладач
Консультує: Скопцова Олена Михайлівна, тел. (067) 920-65-74

✔  керівник фольклорного ансамблю, артист ансамблю, викладач
Консультує:
Сінельнікова Валентина Володимирівна, тел. (098) 398-20-30

✔  керівник академічного хору, диригент, артист хору, соліст-вокаліст, викладач​
Консультує: Кречко Наталія Михайлівна, тел. (067) 279-73-74