​​​​

Спів Київської Русі

Ансамбль духовної і фольклорної музики «Многая лета» КНУКіМ і його керівник – відомий український етномузиколог Ганна Коропніченко взяли участь у ХІІ-му Міжнародному фестивалі Православної музики «Достойно есть», який проходив 10-14 червня у м. Помоорья (Болгарія).

У фестивалі взяло участь 30 колективів з різних країн: Болгарії, Румунії, Греції, Росії, Сербії, а також три колективи з України: Дитячий хор «Глорія» при музичній школі №8 (Львів), Хор «Надсення» при Львівському регіональному товаристві і кнукімівські «Многая лєта».

«Наше виконання сприйняли з захватом!» - розповіла нам учасниця колективу студентка - фольклористка ІІІ-го курсу Ольга Вакулич. «Сам Митрополит Сливенський Іоаникій після нашого виступу підійшов до нас і зазначив: «У вашому співі я почув дух Київської Русі»! Для нас це найвища нагорода, адже ми прагнемо у своєму виконанні максимального відтворення піснеспівів так, як це звучало в традиції! Фестиваль подарував нам багато цікавих колективів, які познайомили нас з пісенною культурою різних національностей. Болгарські церковні піснеспіви з візантійським «ісоном» вразили нас своєю мелізматикою. Адже болгари Кирило і Мефодій – учителі слов’янства, принесли на наші землі християнство, і як старші брати відкрили для нас кирилицю, яка стала для нас основою нашої абетки!».

«Ми дуже задоволені, що відвідали фестиваль «Достойно есть», для нас, як музикознавців, це дуже потрібний крок для вдосконалення та опановування нових манер, технік співу!» - додали усі учасники творчого колективу. А ми вітаємо «Многая лєта» і Ганну Коропніченко із вдалими виступами на фестивалі і бажаємо нових цікавих гастрольних подорожів світом!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач