​​​​

Музична посвята

5 жовтня у КНУКіМ відбулася посвята першокурсників Факультету музичного мистецтва у студенти! Свято було приурочене до Міжнародного Дня Музики, який щороку відзначається світовою спільнотою 1 жовтня, і Всеукраїнського Дня Вчителя, який цього року припав на 4 жовтня.

Під звуки запальних джазових мелодій у виконанні диксиленду студентів спеціалізації «Духові та ударні інструменти» в головному корпусі КНУКіМ розпочалася урочиста програма. У цей час першокурсники отримували нагрудні значки з емблемою Факультету музичного мистецтва, таким чином долучаючись до КНУКіМівської спільноти ФММ.

Ведучі посвяти, випускниці факультету, сьогодні – викладачі Кафедри джазу та естрадного співу Наталія Ткачук і Олена Шелест майстерно робили конферанс до кожного музичного вітання. А співали цього вечора вокальний ансамбль «Ad libitum» і Український народний хор імені Станіслава Павлюченка (керівник обох колективів – кандидат мистецтвознавства, професор Олена Скопцова), а також вокальний ансамбль Кафедри джазу та естрадного співу під керівництвом Оксани Сіненко.

Студентів першого курсу від випускників-четвертокурсників привітала фольклористка Ірина Гудзь, а спеціальним комічно-музичним сюрпризом стала композиція від «Зірки Гапки» – студента другого курсу Євгена Пихтіна, якому всі гучно аплодували і вигукували «Браво!».

Не обійшлося на святі і без подарунків: напередодні посвяти в групі Факультету музичного мистецтва «ВКонтакті» була проведена музична вікторина, результати якої повідомили на концерті; переможці чотирьох турів – Стас Стешенко (1-ий курс), Юлія Крупа (4-ий курс) і Костянтин Омелянчук (3-ий курс) отримали запрошення на концерт до 75-річчя Джона Леннона. Такі запрошення одержали і першокурсники, які під час концерту активно долучались до вікторини. Запитання були цікавими і безпосередньо пов’язаними зі студентським побутом: «Скільки сходів від першого до п’ятого поверху знаходиться в корпусі ФММ на Чигоріна, 20?», «На який кафедрі факультету працює найбільше викладачів?», «Скільки студентів навчається на ФММ?» та інші.

У фіналі концерту-посвяти своє мистецтво подарував Джаз-бенд КНУКіМ на чолі з Григорієм Постоєм. Пісню «Україно» разом із солістами Віктором Мостикою (4-ий курс), Настею Гутник (1-ий курс) і джазистами співала вся велика музична родина факультету, невід’ємною частиною якої є першокурсники – відтепер справжні студенти мистецького вишу.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач