Факультет музичного мистецтва

​​​​

Покрова на Хортиці

14 жовтня 2015 року – у День Захисника Вітчизни – історико-культурний комплекс «Запорозька Січ» Національного заповідника «Хортиця», що у м. Запоріжжя, радо приймав VI-й Всеукраїнський козацький фестиваль «Покрова на Хортиці». У цей день працював ярмарок майстрів народного мистецтва, виступали професійні та аматорські фольклорні пісенні колективи Запоріжжя й України, відбулися презентації традицій національних меншин регіону, працювала дитяча майстерня, відбувся надзвичайно цікавий виступ-реконструкція від «Січових козаків» і молебен в Церкві Покрови Пресвятої Богородиці.

Особливими гостями до участі у козацькому святі були запрошені учасники фольклорного ансамблю «Кралиця» КНУКіМ на чолі із своїм керівником – заслуженим працівником культури України, професором Іваном Сінельніковим. Кількість гостей на святі вразила краличан – здавалося, усе Запоріжжя в цей день святкувало на Хортиці. Особливий дух козацької звитяги захоплював і створював надзвичайно піднесений настрій!

«Кралиця» взяла участь у святковому концерті на головному майдані Хортиці, дала кілька концертів на сценічних майданчиках історико-культурного комплексу і у м. Запоріжжі, яке на час свята стало однією великою концертною площадкою. Фольклористи КНУКіМ відвідали також містечко майстрів народного мистецтва «Запорізькі обереги», виставку «Духовний світ запорізького козацтва» і волонтерський ярмарок, всі кошти від якого перераховувалися воїнам АТО.

«Кралиця» також була запрошена на Запорізьке телебачення: за участі наших голосистих фольклористів було записано кілька випусків музично-етнографічної передачі «ЗапоріжжяТБ».

«Покрова на Хортиці» швидко промайнула, козацький край щиро й радо зустрів кнукімівських співаків і співачок – фольклористів, які прощалися із гостинною Хортицею із надією на майбутні зустрічі!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач
Консультує: Дорофєєва Вероніка Юріївна, тел. (068) 776-07-08

✔  керівник народного хору, диригент, артист хору, соліст-вокаліст, викладач
Консультує: Скопцова Олена Михайлівна, тел. (067) 920-65-74

✔  керівник фольклорного ансамблю, артист ансамблю, викладач
Консультує:
Сінельнікова Валентина Володимирівна, тел. (098) 398-20-30

✔  керівник академічного хору, диригент, артист хору, соліст-вокаліст, викладач​
Консультує: Кречко Наталія Михайлівна, тел. (067) 279-73-74